Hutschenreuther porcelán teáscsészék és tányérok, jelzett, kis kopásny... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/356/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hutschenreuther-porcelan-teascseszek-es-tanyerok-jelzett-kis-kopasnyomokkal-4plus6-db~II2041419
2041419
11328
356
Leírás: Hutschenreuther porcelán teáscsészék és tányérok, jelzett, kis kopásnyomokkal, 4+6 db
: turóczi_márk