Chokin porcelán dísztányér, jelzett, apró kopásokkal, saját dobozában,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/356/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Chokin-porcelan-disztanyer-jelzett-apro-kopasokkal-sajat-dobozaban-d-16-cm~II2038888
2038888
11274
356
Leírás: Chokin porcelán dísztányér, jelzett, apró kopásokkal, saját dobozában, d: 16 cm
: turóczi_márk