Porcelán Tételek száma: 189
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1997055
11342
356
Férfi büszt palikás palack, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopásnyomokkal, m:28 cm 1989988
11343
356
Jelzett puttó büszt, kézzel festett, kopás nyomokkal, m: 17 cm 1999435
11344
356
Jelzett kínai Famille rose köretes/leveses tál és tál, kézzel festett, apró kopás nyomokkal, m:19×27 cm, 29×23 cm 1997113
11345
356
Talpas fedeles váza, "Alöe" felirattal, kézzel festett mázas fajansz, kopott, apró hajszál repedéssel,jelzés nélkül, m: 27,5 cm 1997118
11346
356
Fedeles tégely, "mel" felirattal, kézzel festett mázas fajansz, kopott, apró hajszál repedéssel,jelzés nélkül, m: 28 cm 1997117
11347
356
Fedeles tégely, "mirra" felirattal, kézzel festett mázas fajansz, kopott, apró hajszál repedéssel,jelzés nélkül, m: 28 cm 1997387
11348
356
Kalapos férfi kutyájával, jelzett kézzel festett porcelán, kopott, m: 16,5 cm 1999841
11349
356
Jelzett (Italy) kézzel festett mázas porcelán kendős asszony figura, apró kopásnyomokkal, m:13,5 cm 1999839
11350
356
Jelzett (Italy) kézzel festett mázas porcelán korsós asszony figura, apró kopásnyomokkal, m:13,5 cm 1684741
11351
356
Osnabrücki emlék tálkák (5 db), matricás, kopott, jelzett, d:9 cm (5×) 1286225
11352
356
Virágmintás porcelán teáskészlet: 4 db csésze + alj (d: 9 ill. 15,5 cm), kanna (m: 18 cm), tejkiöntő (m: 13 cm), cukortartó (m: 15 cm), matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal 2040622
11353
356
Jelzés nélküli jegesmedve, kézzel festett, apró lepattanással, m: 21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft