Militária

Tételek száma: 15

1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR) Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration without ribbon C:XF NMK 249.
31158.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára / Signum memoriae (AVSTR)" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration without ribbon C:XF NMK 249.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,84
4,18
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2-  Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration without ribbon C:VF  NMK 269.
31159.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration without ribbon C:VF NMK 269.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés füllel, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn (31mm) T:2 Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br medal with ear and without ribbon. Sign: Tautenhayn (31mm) C:XF NMK 137
31160.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés füllel, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn (31mm) T:2 Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br medal with ear and without ribbon. Sign: Tautenhayn (31mm) C:XF NMK 137

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. 32. K.u.K. Inf. Rgt. (Honvéd Gyalog Ezred) Zn sapkajelvény (39x42mm) T:2 patina, tűhiány / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. 32. K.u.K. Inf. Rgt. (32th Infantry Regiment) Zn cap badge (39x42mm) C:XF patina, missing needle
31161.

Osztrák-Magyar Monarchia 1914-1918. "32. K.u.K. Inf. Rgt. (Honvéd Gyalog Ezred)" Zn sapkajelvény (39x42mm) T:2 patina, tűhiány / Austro-Hungarian Monarchy 1914-1918. "32. K.u.K. Inf. Rgt. (32th Infantry Regiment)" Zn cap badge (39x42mm) C:XF patina, missing needle

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,92
23,88
1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzetlen Ag kitüntetés füllel, szalag nélkül. Szign.: Kautsch (31mm) T:2- ph. Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class unmarked Ag decoration with ear and without ribbon. Sign.: Kautsch (31mm) C:2- ph. NMK: 306.
31163.

1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzetlen Ag kitüntetés füllel, szalag nélkül. Szign.: Kautsch (31mm) T:2- ph. Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" unmarked Ag decoration with ear and without ribbon. Sign.: Kautsch (31mm) C:2- ph. NMK: 306.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,70
14,93
1922. Vitézi Jelvény zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal és JEROUSCHEK gyártói jelzéssel (55x37mm) T:2 kis zománchiány  Hungary 1922. Badge of the Order of Vitéz enamelled Br badge, on the back two oblique bands and with JEROUSCHEK makers mark (55x37mm) C:XF small enamell missing  NMK 334.
31164.

1922. "Vitézi Jelvény" zománcozott Br jelvény, hátlapon ferde kitűzőpántokkal és "JEROUSCHEK" gyártói jelzéssel (55x37mm) T:2 kis zománchiány Hungary 1922. "Badge of the Order of Vitéz" enamelled Br badge, on the back two oblique bands and with "JEROUSCHEK" makers mark (55x37mm) C:XF small enamell missing NMK 334.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
71,23
77,61
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 sérült fül Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF damaged ear
31165.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.:BERÁN T:2 sérült fül Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN C:XF damaged ear

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,84
4,18
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 patina Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF patina NMK 428.
31166.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem eredeti mellszalaggal. Szign.:BERÁN T:2 patina Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with original ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF patina NMK 428.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37
~1950. Honvéd Sportversenyek fém emlékérem. Szign.: Jákfalvy (49,5mm) + DN A hazáért - Katonai Felderítő Hivatal Cu emlékérem (60mm) + DN Készenléti Rendőrség aranyozott félkész jelvény (40,5x29mm) T:1-patina, lyuk, ph.
31167.

~1950. "Honvéd Sportversenyek" fém emlékérem. Szign.: Jákfalvy (49,5mm) + DN "A hazáért - Katonai Felderítő Hivatal" Cu emlékérem (60mm) + DN "Készenléti Rendőrség" aranyozott félkész jelvény (40,5x29mm) T:1-patina, lyuk, ph.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,84
4,18
1957. Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:1- NMK.: 700.
31168.

1957. "Munkás-Paraszt Hatalomért Emlékérem" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban T:1- NMK.: 700.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
15,07
16,42
~1970. Magasabb Egység Bajnokság ezüstözött és bronzírozott fém emlékplakett dísztokban T:1 + 1962 Lőverseny hadipisztoly gyorstüzelés díjérem tokban. T:2
31169.

~1970. "Magasabb Egység Bajnokság" ezüstözött és bronzírozott fém emlékplakett dísztokban T:1 + 1962 "Lőverseny hadipisztoly gyorstüzelés" díjérem tokban. T:2

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
Kínai Népköztársaság 1953.10.25. Amerika beavatkozása a Korea elleni háborúba zománcozott Cu kitűző (45mm) hamisítvány T:2 China / Peoples Republic 1953. Commemorate the Fight against American interference in Korea enamelled Cu badge (45mm) fake C:XF
31170.

Kínai Népköztársaság 1953.10.25. "Amerika beavatkozása a Korea elleni háborúba" zománcozott Cu kitűző (45mm) hamisítvány T:2 China / Peoples Republic 1953. "Commemorate the Fight against American interference in Korea" enamelled Cu badge (45mm) fake C:XF

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft