Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 37

Németország 2012. Szlovákia / 10 éves az Euró aranyozott, részben festett bélyegérem, tanúsítvánnyal T:1 Germany 2012. Slowakei / 10 Jahre Euro-Bargeld gilt, partially painted stamp-shaped commemorative medallion, with certificate C:UNC
31125.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
31126.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Németország DN A vasút története / Puffing Billy 1813 jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) T:1- (eredetileg PP) patina Germany ND History of the railway / Puffing Billy 1813 hallmarked Ag commemorative medal (20g/0.999/40mm) C:AU (originally PP) patina
31127.

Németország DN "A vasút története / Puffing Billy 1813" jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40mm) T:1- (eredetileg PP) patina Germany ND "History of the railway / Puffing Billy 1813" hallmarked Ag commemorative medal (20g/0.999/40mm) C:AU (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Németország DN Deutscher Trabersport-Club e.V Br plakett, hátulján akasztóval (~170mm) T:2 Germany ND Deutscher Trabersport-Club e.V Br plaque, with hanger on the back (~170mm) C:XF
31128.

Németország DN "Deutscher Trabersport-Club e.V" Br plakett, hátulján akasztóval (~170mm) T:2 Germany ND "Deutscher Trabersport-Club e.V" Br plaque, with hanger on the back (~170mm) C:XF

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Olaszország / Trieszt 1938. Auxilium in adversis / Riunione Adriatica di Sicurta Trieste Br emlékérem. Szign.:MISTRUZZI, S.A.PAGANI (57mm) T:1- ph. Italy / Triest 1938. Auxilium in adversis / Riunione Adriatica di Sicurta Trieste Br medallion. Sign.: MISTRUZZI, S.A.PAGANI (57mm) C:AU edge error
31129.

Olaszország / Trieszt 1938. "Auxilium in adversis / Riunione Adriatica di Sicurta Trieste" Br emlékérem. Szign.:MISTRUZZI, S.A.PAGANI (57mm) T:1- ph. Italy / Triest 1938. "Auxilium in adversis / Riunione Adriatica di Sicurta Trieste" Br medallion. Sign.: MISTRUZZI, S.A.PAGANI (57mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Orosz Birodalom DN II. Miklós fém zseton füllel (33mm) T:2- kis ph. Russian Empire ND Nicholas II metal jeton with ear (33mm) C:VF small edge error
31130.

Orosz Birodalom DN "II. Miklós" fém zseton füllel (33mm) T:2- kis ph. Russian Empire ND "Nicholas II" metal jeton with ear (33mm) C:VF small edge error

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Szovjetunió 1982. Osip Pyatnitsky Br emlékérem T:1 Sovjet Union 1982. Osip Pyatnitsky Br commemorative medal C:I
31131.

Szovjetunió 1982. "Osip Pyatnitsky" Br emlékérem T:1 Sovjet Union 1982. "Osip Pyatnitsky" Br commemorative medal C:I

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Oroszország DN Die russischen Zaren in echtem Silber (Az orosz cárok valódi ezüstön) Ag emlékérem kollekció (24xklf), dísztokban, az egyes érmék német nyelvű tanúsítvánnyal valamint a gyűjteménye egésze kézi sorszámozású, német nyelvű tanúsítvánnyal T:PP kis patina, ujjlenyomat, fo. / Russia ND Die russischen Zaren in echtem Silber (Russian Tsars in real Silver) Ag commemorative medallion collection (24xdiff), in display case with german language certificates and the collection as whole with hand written certificate C:PP small patina, fingerprint, spotted
31132.

Oroszország DN "Die russischen Zaren in echtem Silber (Az orosz cárok valódi ezüstön)" Ag emlékérem kollekció (24xklf), dísztokban, az egyes érmék német nyelvű tanúsítvánnyal valamint a gyűjteménye egésze kézi sorszámozású, német nyelvű tanúsítvánnyal T:PP kis patina, ujjlenyomat, fo. / Russia ND "Die russischen Zaren in echtem Silber (Russian Tsars in real Silver)" Ag commemorative medallion collection (24xdiff), in display case with german language certificates and the collection as whole with hand written certificate C:PP small patina, fingerprint, spotted

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Svédország 1976. Carl XVI Gustaf - Silvia - 1976. 19 Juni Ag emlékérme tokban, tanúsítvánnyal. Szign.: Axel Wallenberg (22,06g/31mm) T:1 Sweden 1976. Carl XVI Gustaf - Silvia - 1976. 19 Juni Ag commemorative coin in case with certificate Sign.: Axel Wallenberg (22,06g/31mm) C:UNC
31133.

Svédország 1976. "Carl XVI Gustaf - Silvia - 1976. 19 Juni" Ag emlékérme tokban, tanúsítvánnyal. Szign.: Axel Wallenberg (22,06g/31mm) T:1 Sweden 1976. "Carl XVI Gustaf - Silvia - 1976. 19 Juni" Ag commemorative coin in case with certificate Sign.: Axel Wallenberg (22,06g/31mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Vatikán 2005. XVI. Benedek pápa ezüstözött multicolor emlékérem (40mm) T:PP  Vatican 2005. Pope Benedictvs XVI silver-plated multicolour medallion (40mm) C:PP
31134.

Vatikán 2005. "XVI. Benedek pápa" ezüstözött multicolor emlékérem (40mm) T:PP Vatican 2005. "Pope Benedictvs XVI" silver-plated multicolour medallion (40mm) C:PP

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ausztria 1898. MDCCCXLVIII-MDCCCXCVIII - Signum Memoriae Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója jubileumi emlékérem füllel (34mm) T:2- Austria 1898. MDCCCXLVIII-MDCCCXCVIII - Signum Memoriae 50th anniversary - reign of Franz Joseph jubilee commemorative medal with ear (34mm) C:VF
31135.

Ausztria 1898. "MDCCCXLVIII-MDCCCXCVIII - Signum Memoriae" Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója jubileumi emlékérem füllel (34mm) T:2- Austria 1898. "MDCCCXLVIII-MDCCCXCVIII - Signum Memoriae" 50th anniversary - reign of Franz Joseph jubilee commemorative medal with ear (34mm) C:VF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1989? Myjavai Folklór Fesztivál peremén jelzett Ag emlékérem (158g/70mm) T:2 (eredetileg PP) patina 1989? Myjava Folklore Festival hallmarked on edge Ag commemorative medal (158g/70mm) C:XF (originally PP) patina
31136.

1989? "Myjavai Folklór Fesztivál" peremén jelzett Ag emlékérem (158g/70mm) T:2 (eredetileg PP) patina 1989? "Myjava Folklore Festival" hallmarked on edge Ag commemorative medal (158g/70mm) C:XF (originally PP) patina

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft