Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 58

Görögország ~1930. Görög Főnix Rend Nagy Parancsnoki Kereszt eredeti vállszalagon, eredeti, hiányos, sérült ARTHUS BERTRAND PARIS gyártói tokban T:1- Greece ~1930. Order of the Phoenix Grand Cross with original sash, in original ARTHUS BERTRAND PARIS case, with missing interior C:AU
31222.

Görögország ~1930. "Görög Főnix Rend Nagy Parancsnoki Kereszt" eredeti vállszalagon, eredeti, hiányos, sérült "ARTHUS BERTRAND PARIS" gyártói tokban T:1- Greece ~1930. "Order of the Phoenix Grand Cross" with original sash, in original "ARTHUS BERTRAND PARIS" case, with missing interior C:AU

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Lengyelország 15db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte: 1410-1945 Grunwald Berlin, Ludowe Wojsko Polskie T:vegyes Poland 15pcs of mixed badges and pins, including: 1410-1945 Grunwald Berlin, Ludowe Wojsko Polskie C:mixed
31223.

Lengyelország 15db-os vegyes jelvény és kitűző tétel, közte: "1410-1945 Grunwald Berlin", "Ludowe Wojsko Polskie" T:vegyes Poland 15pcs of mixed badges and pins, including: "1410-1945 Grunwald Berlin", "Ludowe Wojsko Polskie" C:mixed

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország 1947-2001. Olasz Szolidaritás Csillaga Rend III. fokozata aranyozott kitüntetés POZZI ROMA gyártói jelzéssel, mellszalagon, eredeti dísztokban (55mm) T:2 enyhén hajlott, hátoldali medalion kiesik Italy 1947-2001. Order of the Star of Italian Solidarity 3rd class gold plated decoration with POZZI ROMA makers mark, with ribbon, in original case (55mm) C:XF slightly bent, the reverse medalion drops out
31224.

Olaszország 1947-2001. "Olasz Szolidaritás Csillaga Rend III. fokozata" aranyozott kitüntetés "POZZI ROMA" gyártói jelzéssel, mellszalagon, eredeti dísztokban (55mm) T:2 enyhén hajlott, hátoldali medalion kiesik Italy 1947-2001. "Order of the Star of Italian Solidarity 3rd class" gold plated decoration with "POZZI ROMA" makers mark, with ribbon, in original case (55mm) C:XF slightly bent, the reverse medalion drops out

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Szovjetunió 1980. 20db-os olimpiai tematikájú jelvény tétel, 3xklf típus T:1- Soviet Union 1980. 20pcs of Olympics themed badges, 3xdiff types C:AU
31225.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szovjetunió DN Világ proletárjai, egyesüljetek Cu jelvény piros szalagon (75x38mm) T:2 Soviet Union ND Proletarians of all countries unite! Cu badge with red ribbon (75x38mm) C:XF
31226.

Szovjetunió DN "Világ proletárjai, egyesüljetek" Cu jelvény piros szalagon (75x38mm) T:2 Soviet Union ND "Proletarians of all countries unite!" Cu badge with red ribbon (75x38mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Románia DN Pentru Merit Ceferist zománcozott Br jelvény 437-es sorszámmal T:2 Romania ND Pentru Merit Ceferist enamelled Br badge with serial number 437 C:XF
31227.

Románia DN "Pentru Merit Ceferist" zománcozott Br jelvény 437-es sorszámmal T:2 Romania ND "Pentru Merit Ceferist" enamelled Br badge with serial number 437 C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Románia DN Arad - Alma Mater zománcozott aranyozott jelvény (2x) (30mm) T:2 Romania ND Arad - Alma Mater enamelled, gilt badge (2x) (30mm) C:XF
31228.

Románia DN "Arad - Alma Mater" zománcozott aranyozott jelvény (2x) (30mm) T:2 Romania ND "Arad - Alma Mater" enamelled, gilt badge (2x) (30mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Románia DN SRSC zománcozott fém jelvény (15x17mm) T:2 Romania ND SRSC enamelled metal badge (15x17mm) C:XF
31229.

Románia DN "SRSC" zománcozott fém jelvény (15x17mm) T:2 Romania ND "SRSC" enamelled metal badge (15x17mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Concordia Lovagrend aranyozott és zománcozott kitüntetés nyakszalagon, Arturo Pozzi feliratú dísztokban (58mm) T:2 kis zománchibák és hiány /  ND Military Order of the Knights of Concordia gold plated and enamelled cross on neck ribbon, in Arturo Pozzi case (58mm) C:XF small enamell errors and some missing
31230.

DN "Concordia Lovagrend" aranyozott és zománcozott kitüntetés nyakszalagon, "Arturo Pozzi" feliratú dísztokban (58mm) T:2 kis zománchibák és hiány / ND "Military Order of the Knight's of Concordia" gold plated and enamelled cross on neck ribbon, in "Arturo Pozzi" case (58mm) C:XF small enamell errors and some missing

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
4db klf külföldi jelvény és kitűző, közte 1db jelzett Ag T:2 4pcs of diff badges and pins, including 1pc hallmarked Ag C:XF
31231.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: