Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 199
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2009820
19132
356
Jewellery
Zománcozott ezüst(Ag) mandzsettagomb, fém szerelékkel, párban 2009889
19133
356
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) széles karkötő, jelzés nélkül, h: 20 cm, nettó: 53,6 g 2009879
19134
356
Jewellery
Ezüst(Ag) virágmintás, zománcozott bross, sérült, jelzett, bruttó: 12,2 g 2009883
19135
356
Jewellery
Ezüst(Ag) miniatűr pillangó, jelzett, 2,5×2 cm, nettó: 3,4 g 2009483
19136
356
Jewellery
Ezüst(Ag) koronás-szíves Pandora gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 1,6 g 2009486
19137
356
Jewellery
Ezüst(Ag) Pandora gyűrű, apró kövekkel, jelzett, méret: 59, bruttó: 2,7 g 1983989
19138
356
Jewellery
Virágmintás zománcozott karperec, d: 6 cm 1983881
19139
356
Jewellery
Ezüst(Ag) kupidós kitűző, jelzett, 3×2,5 cm, nettó: 4,7 g 1983822
19140
356
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) Pandora gyűrű, jelzett, állítható méret, bruttó: 3,5 g 1983962
19141
356
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, Bulgari jelzéssel, d: 1 cm, bruttó: 5 g 1983792
19142
356
Jewellery
Ezüst(Ag) charm, 4 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 8,2 g 1983789
19143
356
Jewellery
Ezüst(Ag) charm, 4 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 6,4 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft