https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 53

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1851 antik ezüst (Ag.) nyeles villa ( 2db), h: 22,5 cm (2×)
11093.

1851 antik ezüst (Ag.) nyeles villa ( 2db), h: 22,5 cm (2×)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Engl blok zinn. Jelzett ón tányér. 23 cm
11094.

Engl blok zinn. Jelzett ón tányér. 23 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1890 Három funkciós (színházi, földi, tengeri) távcső, beépített iránytűvel, bőr borítású, működik, kopott állapotban, márka jelzés nélkül, eredeti erősen kopott bőr tokjában, 11,5×11,5 cm (15,5) / binoculars with compass, without hallmark, in original case
11095.

cca 1890 Három funkciós (színházi, földi, tengeri) távcső, beépített iránytűvel, bőr borítású, működik, kopott állapotban, márka jelzés nélkül, eredeti erősen kopott bőr tokjában, 11,5×11,5 cm (15,5) / binoculars with compass, without hallmark, in original case

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Kígyóbőrőből készült névjegytartó doboz több rekesszel. Szép, újszerű állapotban. / Snake leather name card holder 12x12x5 cm
11096.

Kígyóbőrőből készült névjegytartó doboz több rekesszel. Szép, újszerű állapotban. / Snake leather name card holder 12x12x5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Agier Founde ezüst (Ag.) nyelű kés készlet ( 6 db), jelzett, h:20,5 cm (6×)
11097.

Agier Founde ezüst (Ag.) nyelű kés készlet ( 6 db), jelzett, h:20,5 cm (6×)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Kelta karperec pár. Réz replika. Patinás / Antique Celtic bracelet pair replica. d: 8 cm
11098.

Kelta karperec pár. Réz replika. Patinás / Antique Celtic bracelet pair replica. d: 8 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Csont nyelű kések ( 5 db), jelzett pengével (C.Dupont Gembloux), h: 20,5 cm (5×)
11099.

Csont nyelű kések ( 5 db), jelzett pengével (C.Dupont Gembloux), h: 20,5 cm (5×)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
XIX. sz: Jelzett kínai ópiumpipa- Kézzel festett porcelán, fém, gazdagon díszített, virág és madár motívumokkal, 13 cm, szárral 30 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, porcelain and metal with dragon and monkey figure. 13 (30) cm
11100.

XIX. sz: Jelzett kínai ópiumpipa- Kézzel festett porcelán, fém, gazdagon díszített, virág és madár motívumokkal, 13 cm, szárral 30 cm / Antique Chinese opium pipe. Richly ornamented, porcelain and metal with dragon and monkey figure. 13 (30) cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Ezüst (Ag.) nyeles étkészlet:: 6 db kés+villa, jelzettek, saját díszdobozukban, h: 15,5 ill. 17,5 cm
11101.

Ezüst (Ag.) nyeles étkészlet:: 6 db kés+villa, jelzettek, saját díszdobozukban, h: 15,5 ill. 17,5 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
7
Szecessziós réz asztali lámpa búra nélkül. Új vezetékekkel 32 cm
11102.

Szecessziós réz asztali lámpa búra nélkül. Új vezetékekkel 32 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
EUR
,
76,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Lampe-Pigeon réz petróleum lámpa jelzett, búrával 25 cm
11103.

Lampe-Pigeon réz petróleum lámpa jelzett, búrával 25 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
EUR
,
52,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Díszes réz asztali hamutartó szivartartóval. Jelzett. DHS. 14 cm
11104.

Díszes réz asztali hamutartó szivartartóval. Jelzett. DHS. 14 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz