Könyvek: Vallás

Tételek száma: 51

17300.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Diessel Gellért: Az elmélkedő zárdaszűz I.-II. Kalocsa, é.n. MIasszonyunk Iskolanővérek. Egészvászon kötésben.
17301.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
A Szepesy Ignác-féle Bibliakiadás: Szent Írás, vagyis az ó szövetségnek szent könyvei. I. köt. Fordította: Káldi György. Pozsony,1834, Belnay örökösei, 722+2 p. Korabeli kopott félbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17302.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,70
14,93
White, E. G.: A világ reménye. Jézus Krisztus élettörténete. Bp., é. n., Gyarmati és társa. Megviselt állapotban.
17303.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,30
G. Ingwersen: Biblia magyarázatokkal és képekkel. Driebregen,é.n.,Bijbel-Kiosk. Kiadói egészvászon-kötésben.
17304.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Biblia. Bp.,1977, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Kiadói karcos műbőr-kötés.+BIble. Písmo Svaté. Prága, 1979. Cseh nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben.
17305.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Vegyes egyházi témájú könyv és nyomtatvány,10 db. Ablonczy Dániel: Lélekmentés, Császár József: Imhol az ember..., Dr. Domján János: A könyvek könyve. I. köt.: Az ószövetség, Belmissziói útmutató 1939-40. munkaévre. ..stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
17306.

Vegyes egyházi témájú könyv és nyomtatvány,10 db. Ablonczy Dániel: Lélekmentés, Császár József: "Imhol az ember"...", Dr. Domján János: A "könyvek könyve." I. köt.: Az ószövetség, Belmissziói útmutató 1939-40. munkaévre. ..stb. Különféle kiadásban. Változó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
17307.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
Egyházi beszédek, mellyeket különféle alkalommal mondott s kiadni készült Négyesi báró Szepesy Ignácz, néhai pécsi püspök... Kiadja Peitler Antal pécsmegyei püspöki titoknok s cancellaria-igazgató. I.-III. kötetek két kötetbe kötve. Pécsett, 1840, a lyceum betűivel. (1t: a püspök lithografált mellképe) 306p. + 355p + 320 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászonkötésben, Ritka!
17308.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,70
14,93
17309.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37
17310.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,30
17311.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft