Bársony István 2 munkája (egybekötve):
Magyar természeti és vadászati képek. Neogrády Antal képeivel;
Hozzákötve: Erdőn-mezőn. Természeti és vadászati képek. Kiváló magyar művészek eredeti rajzaival. Negyedik kiadás. Bp.,[1926-1922],Athenaeum,218+2 p. 22 t. (lapszámozáson belül.) ; 276 p.+ 8 t. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
Dr. Zoltán Ödön: A vadászat magyar jogi rendje. Bp., 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 799 p. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban.
3 vadászkönyv: Kittenberger Kálmán: Utolsó afrikai vadászatom. Bp., 1971. Gondolat, Tornai-Zoltán: A Kaukázustól-Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987. Mezőgazdasági. Magyar Ferenc: Vadászat Kudu földön Béta, 1979.