Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 233

Horváth Adolf: Képek a Mecsek növényéletéből. Pécs, 1942, Ciszterci Rend, (Taizs József-ny.), 103+1 p.+12 t.+ 1 térkép. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15012.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gaal György-Gránitz Miklós: Örök Házsongárd. 1-2. kötet. Kolozsvár és sírkertje a századok sodrában. Bp.,2010, Pharma Press. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15013.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Rózsa György: Budapest régi látképei 1493-1800. 1999, Új Művészet Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15014.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Eva Potocná-Karol Nowak: Rozsnyó, a kilátások városa. Fordította: Bozó Ágnes. Poprád, 2009, Poprád Könyvkiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben.
15015.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15016.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1935-1939 Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 3 száma (12.,22.,26.): 12: Budapest, német nyelven. 22.: Herend, 26.: Rozsnyó-Kassa. Bp., 1938-1939, Bp. házinyomdája, 18 p.+2 t.,1 t.+16 p.+1 t.;19+1 p.+ 2 térkép. Kiadói papírkötés, változó állapotban, a 12. számból a térkép kijár, a 26. szám foltos, szétesik.
15017.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Mészáros Gyula: A másfélezeresztendős Magyar Nemzet. Néptörténeti tanulmány. New York,é.n.New-Yorki Magyar Irodalmi Kör. Teljesen átdolgozott és bővített második kiadás. Kiadói papírkötés.
15018.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Czébely Lajos: Visk története. Ungvár, 2009,PoliPrint. 2. javított kiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15019.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15020.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Baedeker, K.: Italien. Handbuch für Reisende. Erster Teil: Ober-Italien, Ligurien, Das nördliche toskana. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, kihajtható mellékletekkel, színezett lapszélekkel, kissé sérült kötés
15021.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Berzeviczy Albert: Itália. Úti rajzok és tanulmányok. Bp.,1899, Franklin. Első kiadás. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15022.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15023.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft