15021.
356. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Baedeker, K.: Italien. Handbuch für Reisende. Erster Teil: Ober-Italien, Ligurien, Das nördliche toskana. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, kihajtható mellékletekkel, színezett lapszélekkel, kissé sérült kötés