Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 233

Debreczeny Miklós: Miért szép Budapest? hn., é.n.,Debreczeny. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. +Dobai Péter: Budapeszt. Békéscsaba, 1980, Dürer. Lengyel nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15048.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Debreczeny Miklós: Miért szép Budapest? két példánya magyar és német nyelven. hn., é.n.,Debreczeny. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.  A német nyelvű példány bontatlan műanyag zsugorfóliában.
15049.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
15050.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15051.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Nancy Millichap Davies: Boston. American Traveller. New York, 1990, Gallery Books. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.+Baedeker MALÉV Útikönyvek: New York.+Izrael. Bp.,1996, Park. Kiadói papírkötésben.
15052.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n, Franklin. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval..
15053.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sándor András: Sztálinváros. Bp., 1951. Népművelési Minisztérium. Kiadói egészvászon kötésben
15054.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
9
Lloyd utikönyvek: Magyarország. Budapest, 1930. Lloyd. Laza egészvászon kötés, egy lap kijár.
15055.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cholnoky Jenő: Földrajzi képek. Bp., 1914, Élet. Kiadói egészvászon-kötés,
15056.

Cholnoky Jenő: Földrajzi képek. Bp., 1914, "Élet". Kiadói egészvászon-kötés,

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15057.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15058.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Cicerone. Idegenvezető zsebkönyv az autocarok utasai számára. Tartalmazza Budapest minden nevezetességének és látványosságának képét, leírását és magyarázatát. Szerk. és kiadta: Baján Gyula. Bp., 1933, (Általános ny.). 191p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Fűzve, kiadói papírborítóban.
15059.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft