Debreczeny Miklós: Miért szép Budapest? két példánya magyar és német nyelven. hn., é.n.,Debreczeny. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
A német nyelvű példány bontatlan műanyag zsugorfóliában.
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval.
Italo Balbo: Repülőrajokkal az óceánon át. Fordította Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,é.n, Franklin. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal és egy térképpel illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval..
1914 Zsebatlasz naptárral, és statisztikai adatokkal az 1914-es évre. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly, Dr. Hermann Győző. BP., 1913, Magyar Földrajzi Intézet,256 p. Átkötött kopott műbőr-kötés.
Cicerone. Idegenvezető zsebkönyv az autocarok utasai számára. Tartalmazza Budapest minden nevezetességének és látványosságának képét, leírását és magyarázatát. Szerk. és kiadta: Baján Gyula. Bp., 1933, (Általános ny.). 191p. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Fűzve, kiadói papírborítóban.