Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 233

Sugárné Koncsek Aranka: A szegénygondozás, az orvoslás és a közegészségügy története Jászberényben. Jászsági füzetek. Jászberény, 2000, Jász Múzeumért Kulturális Alapítvány. Kiadói papírkötés.
15036.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
cca 1930 Genthon István: Abauj-Torna vármegy e és Kassa műemlékei. Különlenyomat. 14p Képekkel
15037.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Vegyes útikönyv tétel, db: Lénárt László: Barlangok a Bükkben, Lapland Sápmi, Bács Gyula: Délkelet-Lengyelország, Fazekas Imre: A Keleti-Mecsek és Komló élővilága, Détshy Mihály: Vezető az Egri Várban. Különféle kiadásban. Kiadói kartonált papír- és kiadói papírkötésben, változó állapotban.
15038.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Szacsvay Imre: Erdélyi utakon. 1-3. köt. Bp., 1988, Kossuth Nyomda. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15039.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96
3 db könyv - A régi Pest-Buda; Ein grosser Reiseführer Budapest; Miért szép Budapest? Kiadói papír- és kartonált kötés, kötetenként változó állapotban.
15040.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Budapest anno. Photographies en atelier et á l extérieur par lInstitut dArt photographique de György Klösz photographe de la Cour. Bp., 1984, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papírborítóval, egyébként jó állapotban.
15041.

Budapest anno. Photographies en atelier et á l' extérieur par l'Institut d'Art photographique de György Klösz photographe de la Cour. Bp., 1984, Révai. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott papírborítóval, egyébként jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Szebeni, András: Ersehenes... Pécs. Mit Texten von Gyula Hernádi. H.n., Alexandra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15042.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Karten alter Meister. 24 ausgewählte Reproduktionen. Leipzig, 1976, VEB Hermann Haack, Geographisch-Kartographische Anstalt Gotha. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15043.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Dr. Kicsi Sándor - Szacsvay Imre: Erdélyi utakon I-III. kötet. I. köt.: Nagyváradtól a Hargitáig. II. köt.: Csíkszék meg Háromszék. III. köt.: Brassótól Nagyenyednek.  Bp., 1988-1989, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15044.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96
Helytörténeti emlékkönyv. Megjelent Tápiószele első írásos említésének 780. évfordulója alkalmából. Szerk.: Gócsáné Móró Csilla. Tápiószele, 1999, Blaskovich Múzeum Baráti Köre. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15045.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
Romváry Ferenc: Pécs szobrai. Szobrok, épületszobrok, emlékművek, emléktáblák. Pécs, 1982, Pécs m. város Művelődésügyi Osztálya. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15046.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
15047.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft