Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 233

15024.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37
Gubányi Károly: Ausztrália. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., (1913), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt.,4+253+3 p.+16 t.(Fekete-fehér fotók.) Szövegközti fekete-fehér fotókkal és térképekkel. Kiadói aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó szennylap szakadt.
15025.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,93
5,37
15026.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
Sven Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. Átdolgozta: Dr. Thirring Gusztáv. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, javított kötéssel.
15027.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
Dienes Adorján: Regélő romok. Rozsnyó,(1940), Sajó-Vidék Könyvkiadóvállalat. II., bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
15028.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,77
9,55
15029.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Wien und Niederösterreich. Wien, é.n., Gerlach&Wiedling. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15030.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Illyés Bálint: Kedves kis Hazánk... Kunszentmiklós a redemptiotól a századunkig. Szeged,1978,Szegedi Nyomda. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
15031.

Illyés Bálint: "Kedves kis Hazánk..." Kunszentmiklós a redemptiotól a századunkig. Szeged,1978,Szegedi Nyomda. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
15032.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,67
8,36
15033.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,67
8,36
Karl Baedeker: Tirol, Voralberg und Teile von Salzburg und Kärnten. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1943, Karl Baedeker,LVIII+350 p. 41. kiadás. Térképekkel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopott borítóval.
15034.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
Cicerone. Idegenvezető zsebkönyv az autocarok utasai számára. Tartalmazza Budapest minden nevezetességének és látványosságának képét, leírását és magyarázatát. Szerk. és kiadta: Baján Gyula. Bp., 1933, (Általános ny.). 191 p. Szövegközti fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói fűzött papírborítóban, foltos.
15035.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,84
4,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft