Budapest Régiségei XXII-XIII. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Szerk.: Tarjányi Sándor. Bp., 1971-1973, BTM. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1270, és 1150 példányban
Budapest Régiségei XXIV. 1-2. Szerk.: Dr. Kaba Melinda, Dr. Kubinyi András. A Budapesti Történeti Múzeum Évkönyve. Bp.,1976, Budapesti Történeti Múzeum. Kiadói papírkötés, a 2. kötet kötése szétvált, sérült, a lapok kijárnak.
Az ezeréves Magyarország és a Milléniumi Kiállítás. I. és II. kötet. Magyarország legszebb tájainak, városainak és műkincseinek valamint a kiállítás nevezetességeinek fényképgyűjteménye. Részben Vágó Bertalan a M.Á.V. fényképésze.
A kereskedelemügyi m. kir. ministerium pártfogása mellett, a m. kir. államvasutak és az ezredéves országos kiállítás igazgatóságának megbízásából és közreműködésével kiadja Laurencic Gyula. Szerkesztik: Piványi Ernő a magyar és német, Timár Szaniszló a magyar, Palóczy Lipót a német, Fouquau Henrik a francia, Steiner Gyula és Vidéky László az angol szöveget. [Magyar, német, angol és francia nyelven.]
Bp., 1896. Kunossy Vilmos és Fia, 210+2, 96 p. Mind a két kötet rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált.
Kiadói festett, aranyozott, dombornyomásos kiadói haránt alakú egészvászon-kötésben, kopott, kissé foltos borítóval, az I. kötet gerincén kis sérüléssel, javított kötéssel, néhány foltos lappal, egy lapon (I. kötet, 65/66.) szakadással.
Újpest története. Szerk.: Gerelyes Ede. Bp., 1977. Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban