Stein Aurél: Homokba temetett városok. Régészeti és földrajzi utazás Indiából Kelet-Turkesztánba 1900-1901-ben. Bp., é.n. Franklin. Aranyozott egészvászon kötés, gerinc kissé kopott. Ritka kötésváltozat.
Sven Hedin: Ázsia szívében II. kötet. Fordította: Dr. Thirring Gusztáv. képekkel és térképekkel. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói festett egészvászon kötés. Jó állapotban.
Sten Bergman: Kamcsatka ősnépei, vadállatai és tűzhányói között. Fordította: Dr. Cholnoky Béla. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas borítóval.
Borsod-Abaúj-Zemplén megye története és legújabb kori adattára. Szerk.: Varga Gáborné. Miskolc, 1970, Borsod-Abaúj-Zemplén megye Tanácsa Végrehajtó Bizottsága. Kiadói egészvászon-kötés.
Megjelent 2500 példányban.
Budapest Történetének Bibliográfiája. IV. kötet. 1686-1950. Társadalom. Szerk.: Dr. Zoltán József, Dr. Berza László. Bp.,1965, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.