Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 233

15000.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
109,59
119,40
15001.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,70
14,93
A Magas Tátra részletes kalauza. Szerk.: Hefty Gy. Andor, Vigyázó János. I.-II. köt. Bp., 1914, Turistaság és Alpinizmus. Egészvászon kötésben. I. kötet borítója foltos, sérült
15002.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,70
14,93
dr. Thirring-Vigyázó: Magyaróvár. Részletes helyi útikalauzok sorozat Bp., 1932. Térkép melléklettel
15003.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Bodnár Bálint: Kisvárda környéke népmesék. A meseillusztrációkat készítette: Huszár István festőművész. Jósa András Múzeum Kiadványai 18. Nyíregyháza, 1980, Jósa András Múzeum, 174 p. Kiadói papírkötés, egy lap kijár. Megjelent 1000 példányban.
15004.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,70
14,93
15005.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,15
14,33
Uram, te voltál hajlékunk nemzedékről nemzedékre. A bácsfalusi evangélikus egyházközség története. Szerk.: Kovács Lehel István. Hétfalu Könyvek. Négyfalu, 2011, Bácsfalusi Evangélikus-Lutheránus. Kiadói papírkötés.
15006.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,15
14,33
Keszei Dénes: Nagycenk múltja és jelene. (Monográfia.) Sopron, 1983, Széchényi Nyomda. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15007.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
11,94
15008.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
11,94
A Sándor-palota írásban és képben. Szerk.: Sinkó Katalin. Bp.,2003, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadó kartontokban. Mádl Ferenc (1931-2011) jogász, köztársasági elnök ajándékozási soraival, aláírásával, dátumozva.
15009.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,70
14,93
15010.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,44
17,91
15011.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft