Frankl Vilmos [Fraknói Vilmos]: A magyar nemzet története. III. füzet: (1526-1825.) Házi Könyvtár XI. Bp., 1873, Szent István-Társulat,(Athenaeum-ny.),4+400+4 p. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp.,(1948), Győző Andor. Második, bővített kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
Gábor Áron aranyalbum. Gábor Áron emlékére. A Gábor Áron hősi kultuszának hazafias szolgálatában. Bp., 1942, Szücs Gusztáv Ágoston. Kiadói papírkötés, kissé foltos.