Könyvek: Történelem

Tételek száma: 156

Szűcs Jenő: Nemzet és történelem. Társadalomtudományi könyvtár. Bp.,1984, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15755.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp., [1935], Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15756.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
15757.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96
Eckhart Ferenc: Magyarország története. Bp., 1933, Káldor. Vászonkötésben, jó állapotban.
15758.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
Sebestyén László: Kézai Simon védelmében. Őstörténeti tanulmányok. Dunaszerdahely,1997, Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15759.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Kempler Kurt: A gyógyszerek története. Bp.,1984, Gondolat. Kiadói kissé sérült gerincű kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15760.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Bartha Antal: A magyar nép őstörténete. Bp., 1988, Akadémiai, 402+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15761.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
15762.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Genealogisches Handbuch der Adels. Band VI. Reprint. Aranyozott egészvászon kötésben.
15763.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96
Gábor Áron aranyalbum. Gábor Áron emlékére. A Gábor Áron hősi kultuszának hazafias szolgálatában. Bp., 1942, Szücs Gusztáv Ágoston. Kiadói papírkötés, kissé foltos.
15764.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
Baranyay Elemér: Az a csodálatos repülés. Bp., 2000, 3,14 Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
15765.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,84
4,18
15766.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,70
14,93

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft