17183.
356. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
Zeki, Salih: Hikmet-i tabi'iye-i 'umumiyeden mebhas-i hararet-i harekiye, Isztambul, 1326 [1910], Matbaa-i Amire. Török nyelvű termodinamikai kézikönyv. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.