17144.
356. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Vierteljahrsschrift für Zahnheilkunde. XIII. évf. I-IV. és XIV. évf. I-III. Wien, Wallishausser'sche K.u.K. Hofbuchhandlung. Német nyelven. Kihajtható táblákkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval. "Dr. Krcsméry Cyrill Besztercebánya" bebélyegzéssel.