Tétel

Kikiáltási ár:

3 600 Ft
9,86 EUR, 10,75 USD

Leírás:

Vegyes könyvtétel, 3 db: Thanhoffer Lajos: Anatómia és divat Három népszerű előadás. Bp., 1901. K. M. Természettudományi Társulat, VIII+232 p.+4 t. Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, Frankl és Werner-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső szennylapon ceruzás jegyzettel, hátul beragasztott cikkel. jó állapotban. Coué Emil: "A couéizmus." Egészség és önfejlesztés. Ford. bevezetéssel és megjegyzésekkel ellátta: Dr. Völgyesi Ferenc. Lélek és Természettudomány. Bp.,é.n., Novák Rudolf.+Dr. Ferenczi Sándor: Ideges tünetek keletkezése és eltűnése és egyéb értekezések a pszichoanalízis köréből. Bp.,1914, Dick Manó. [Egybekötve.] Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az első részből kijáró lapokkal, laza fűzéssel. Dr. Röhmann F.: Vezérfonal a khémiai gyakorlatokban orvostanhallgatók számára. Ford.: Huber Alfréd. Bp.,1891, Franklin. Három táblával, az egyik színes. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor