Tétel

Kikiáltási ár:

6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD

Leírás:

Dr. Piszling Vilmos Ferencz [Pissling, Wilhelm Franc]: Népszerű egészségtan. Magyarítá Navratil Imre. Pest, 1858, Szent István Társulat. Emich Gusztáv Könyvnyomdája. Kopottas félvászon kötés, 2+160+4 p. Egyetlen magyar kiadás. A borítója kopott. A címlapja sérült. De ezt leszámítva jó állapotban van.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván