Könyvek: Technika Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2039102
17242
356
Books: Technics
Mérlegtechnikai kézikönyv. Szerk.: Dr. Kemény Tamás. Bp.,1980,Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2039305
17243
356
Books: Technics
Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, Manus Rt. Egészvászon kötés, kopottas állapotban. 2019132
17244
356
Books: Technics
Építőipari kivitelezés 1. köt. Magasépítési kivitelezés. Szerk.: Kardos Andor, Valkó Ödön. Bp.,1962, Műszaki. Kiadói kopottas egészvászon-kötés. 1951855
17245
356
Books: Technics
Félix R. Paturi: A technika krónikája. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, laza fűzéssel. 1951845
17246
356
Books: Technics
Vass Balázs:
Repülőgép-, helikoter-, és hajtóműtípusok.;
Repülőgépek, helikopterek, rakéták. Bp.,1974-1982, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerincekkel. Az első könyvben a szerző dedikációjával. 1970110
17247
356
Books: Technics
Ipari szakkönyvár 2 kötete:
Vízvezetékszerelés I-III. kötet. (Egy kötetben.) Összeállította: Magyar Központifűtés-, Gáz- és, Vízvezetékszerelő Vállalkozók Egyesülete. Ipari szakkönyvár. 3. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.),110+109+110+2 p. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel.
Gázszerelés. Gázszerelési ismeretek. Összeállították: Budapest Székesfőváros Gázművei. Ipari szakkönyvár. 6-7. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 116 p.+ 2 t. Kiadói félvászon-kötés, hiányos, sérült gerinccel. 973936
17248
356
Books: Technics
Klemp Gusztáv: Ipari Chemia. Építő munkavezetők könyvtára. XXI-XXII. Bp., 1909, Nagel. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseletes állapotban.
Benda Jenő: Ábrázoló geometria. Építő munkavezetők könyvtára.XXIII-XXV. Bp., 1910, Nagel. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseletes állapotban. 1507875
17249
356
100
Books: Technics
Frech, Fritz: Aus der Vorzeit der Erde VI. Gletscher einst und jetzt. Leipzig, 1911, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 61.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban. 2001727
17250
356
Books: Technics
Dr. Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Zrínyi Katonai Kiadó, 1970. Egészvászon kötés, papírborítóval 1966208
17251
356
Books: Technics
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Járművek. Np., 1969. Táncsics. Félvászon kötésben. 1953590
17252
356
4600
Books: Technics
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban. 1966365
17253
356
Books: Technics
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft