Könyvek: Technika

Tételek száma: 38

Jereb Gábor, Kisely Ernő et alii: Vitorlázórepülés tankönyve. Szerk.: Gulyás Ferenc, Szőts Tibor. Bp.,1971, Magyar Honvédelmi Szövetség Repülési Osztálya. Kiadói papírkötés.
17230.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96
17231.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
ERBE: Paksi Atomerőmű építése. 20 fotót tartalmazó többnyelvű kiadvány. 1980. Kiadói kartonálásban
17232.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
17233.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
17234.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,92
23,88
17235.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,44
17,91
Hütte. Des Ingenieurs Taschnebuch I-II. köt. Szerk.: Hütte. Berlin, 1911, Wilhelm Ernst&Sohn. 21. kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kopott borítóval, az I. és II. kötet gerincén sérüléssel, a III. kötet sérült, lyukas.
17236.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Táblázatok vasszerkezetek méretezéséhez és súlyszámításához. Mérnökök, építészek, műegyetemi hallgatók használatára. Szerk.: Czakó Adolf. Bp.,1909, Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17237.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Farkas Lajos: Ötvös (arany- és ezüstműves) szakrajz. Bp., 1982, Műszaki. Papírkötésben, jó állapotban.
17238.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
17239.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
17240.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
E.D. Mihajlov-S.B. Sztojanov-N.A. Tolev: Targoncák üzemeltetése és javítása. Bp.,1988, Műszaki. Kiadói papírkötés.
17241.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft