Tétel

Kikiáltási ár:

3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD

Leírás:

Kardos Árpád: Házi- és udvar-kertek berendezése. Gyakorlati útmutatás kezdő kertészek és kertkedvelők részére kisebb házikertek, különösen előkertek berendezésére. Schmidt J. C. után írta: - -. Országos Magyar Gazdasági Egyesület kiadványa. Ilseman Keresztély előszavával. Bp.,1902,"Patria", 98+2 p.+XX t.(fekete-fehér illusztrációk,XVI, és XVIII-XX. oldalszámozás között.)+ 2 színes műmelléklet (litográfia.) Fekete-fehér szövegközti ábrákkal. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : hsz