Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 55

17084.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,19
2,39
Dr. Marek József: A tehenek tőgygümőkórja. Bp.,1908, Pallas, 47 p.+5 t. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17085.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
6,03
6,57
dr. Dohy János dr. Guba Sándor: Szarvasmarhatenyésztők kézikönyve. Mezőgazdasági Kiadó, 1979. Egészvászon kötés, papír védőborítóval
17086.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96
Étrend. Receptek és életmódtippek gyors hétköznapokra és ráérős hétvégékre. Bicske, 2018, Spar. Kiadói kartonált papírkötés.
17087.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Vegyes kertészeti témájú könyvtétel,8 db:  Szűcs Lajos: A növénykedvelő kislexikona, Jeszesznszky Árpád: Oltás, szemezés, dugványozás, Oláh Sándor: A családi ház kertje, Mohácsy Mátyás: Gyümölcstermesztés házi és háztáji kertekben, Szobanövényeink, Komiszár Lajos: Válaszok szobanövénykedvelők kérdéseire, Hepp Ferenc: Kiskert homoktalajon, Erdélyi Tibor-Tengerdi János: Permetezés, porozás. Különféle kiadásban. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, Kiadói papírkötés, és kiadói kartonált papírkötésekben, változó állapotban, egy kötetből kijáró lapokkal.
17088.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,84
4,18
3 db szakácskönyv: Italok A-Z-ig, Zen, makrobiotikus receptek, Calypso rádió konyha
17089.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
5 db szakácskönyv: A 100 legjobb francia recept, A 100 legjobb kínai étel, A 100 legjobb vendégváró falat, Hamburgerek és burgerek, Kismamák szakácskönyve
17090.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
1914 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. V. évf. 1914. Szerk.: csikmádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp., 1914, Pallas, 4+111 p. Kiadói papírkötés, a gerincén szakadással.
17091.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Winkler János: Baromfitenyésztés. Kiadja: Országos Magyar Gazdasági Egyesület Könyvkiadóvállalata. Bp., 1938,Pátria, 4+247+1 p.+VIII t. (színes táblák.) Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. Ritka!
17092.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
11,94
4 db szakácskönyv: A finn konyha, Mikrohullám szakácskönyv és kezelési útmutató, Csemegék, 101 hasznos ötlet, főzzünk mikrohullámmal
17093.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Házikerti kézikönyv. Szerk.: Lelkes Lajos. Bp.,1985, Mezőgazdasági. Kiadói kartonált papírkötés.
17094.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
17095.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,86
10,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft