Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 55

Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db   A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Bp., 1936, Váncza és Társa. Kiadói félvászon kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.   Bánffhunyadi Hunyady Erzsébet: A jó házi konyha. VIII. füzet: Levesek, becsinált levesek, vegyes és pörkölt levesek, levesbevalók. Bp., én., Singer és Wolfner. Papírkötésben, szakadozott, hiányos borítóval.   Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. Bp., 1934, Színházi Élet. Vászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, hiányzó gerinccel, kijáró lapokkal, rossz állapotban,
17072.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
11
Ujváry Sándor: Gyümölcs és főzelék befőzések cukorral és cukor nélkül. Bp., é.n. Madách. Kiadói papírborítékban
17073.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,29
3,58
9
Dr. Haugsethné Lamács Lujza: Háztartási és nevelési ismeretek polgári leányiskolák számára. Bp., 1929, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, foltos.
17074.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Kapitán Mária: Zöldség és gyümölcs konzerválása. Bp., 1942. Szerzői, Venesz József: Ételismeret felszolgálóknak. Bp., 1966. Közg és jogi.
17075.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,84
4,18
Egészséges Életmód 3 kötete:  Rosanna Sonato: Gyógyító masszázs.; Rákmegelőző étrend. Összeáll. és szerk.: Koronczai Magdolna.; Walter Pedrotti: A szépítő, gyógyító méz, propolisz és társaik. Bp.,2008, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
17076.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
17077.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
17078.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
17079.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,44
17,91
Dr. Kárpáti Zoltán-Dr. Görgényi Lászlóné-Dr. Terpó András: Kertészeti növénytan. I-II. kötet. Bp., 1968, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, az I. kötetben tintás aláhúzásokkal.
17080.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Balázs Klára: Bogyós gyümölcsűek védelme. Bp.,1971, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés.
17081.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
17082.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
17083.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,41
11,34

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft