Mme Colomb: Denis le Tyran. Osvaldo Tofani egészoldal és szövegközti illusztrációival. Paris, 1883, Hachette et C. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopásnyomokkal a borítók.