Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 17

Some british ballads. Arthur Rackham illusztrációival. London, é.n., Constable&C. Ltd. Angol nyelven, egészoldalas színes képtáblákkal. Javított gerincű aranyozott félvászon-kötésben.
17339.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17340.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
17341.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Heinrich, Harrer: Wiedersehen mit Tibet. DEDIKÁLT! Innsbruck/Frankfurt, 1987, Pinguin/Umschau. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17342.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Cervantes (Saavedra, Miguel de) und Friedr. Just. Bertuch (Hrsg.), Leben und Thaten des weisen Junkers Don Quixote von Mancha. Neue Ausgabe, aus der Urschrift des Cervantes, nebst der Fortsetzung des Avellaneda I.-II. a 6 kötetből Carlsruhe (Karlsruhe), 1785. im Verlag der Schmiederschen Buchhandlung, Korabeli papírkötésben, egy lap kijár.
17343.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Schillers Sämtliche Werke. Vollständige Ausgabe in Eingem Bande.  München, Stuttgart und Tübingen,1830, J. G. Gottasche Buchhandlung, 1 t.+VI+706 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben. + Schillers Sämtliche Werke. Ausgabe in einem Bande. Supplement-Band. Enthaltend die Fortsetzungen der ,,Geschichte des Abfalls der vereinigten Niederlande von Carl Curths und der ,,Geschichte der dreißigjährigen Krieges von K. F. v. Woltmann. Leipzig, 1831, Friedrich Christen Wilhelm Vogel, VI+438 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben.  Prof Dr. Miskolczy Dezső (1894-1978) orvos, neurológus ajándékozási soraival és aláírásával Baló József (1895-1979) orvos, egyetemi tanár részére, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Agykutató Intézet fejléces papírján, borítékkal.
17344.

Schiller's Sämtliche Werke. Vollständige Ausgabe in Eingem Bande. München, Stuttgart und Tübingen,1830, J. G. Gotta'sche Buchhandlung, 1 t.+VI+706 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben. + Schiller's Sämtliche Werke. Ausgabe in einem Bande. Supplement-Band. Enthaltend die Fortsetzungen der ,,Geschichte des Abfalls der vereinigten Niederlande" von Carl Curths und der ,,Geschichte der dreißigjährigen Krieges" von K. F. v. Woltmann. Leipzig, 1831, Friedrich Christen Wilhelm Vogel, VI+438 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben. Prof Dr. Miskolczy Dezső (1894-1978) orvos, neurológus ajándékozási soraival és aláírásával Baló József (1895-1979) orvos, egyetemi tanár részére, M. Kir. Ferenc József Tudományegyetem Agykutató Intézet fejléces papírján, borítékkal.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mme Colomb: Denis le Tyran. Osvaldo Tofani egészoldal és szövegközti illusztrációival. Paris, 1883, Hachette et C. Francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopásnyomokkal a borítók.
17345.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Marie Clayton: Marilyn Monroe. Köln, é.n., Parragon. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kiadói kartontokban, DVD-vel.
17346.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Radnóti, Miklós: Subway stops. Fifty Poem. Translated, with an Introduction and Notes by Emery George. Ann Arbor, 1977, Artis. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17347.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17348.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17349.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17350.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft