16632.
356. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
15 000 Ft
40,54 EUR, 44,12 USD
Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. Bp., 1898, Singer és Wolfner, (Hornyánszky-ny.), 10+235+1+10 p.+24 t. Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, fém plakettel, Gottermayer-kötés, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Munkácsy Mihály egyetlen rézkarcával.