1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Kner Imre: A könyv művészete. Egy megírandó de talán soha meg nem íródó könyv. Szerk.: Haiman György. Bp., 1972, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötésben, a papírborítót részben a borítóra, műanyag védőfólia alá ragasztották, volt könyvtári példány.+Kner Izidor: Fél évszázad mezsgyéjén. Bp.,1987, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.