Tétel

Kikiáltási ár:

4 800 Ft

Leírás:

Jókai Mór: A három márvány fej. I-III köt. Regény, kritikával elegy. Bp., 1887, Révai,211+1;+187+1;+236+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon díszkötésben, Gottermayer kötés, kopott gerinccel, kissé kopott borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert