Tétel

Kikiáltási ár:

10 000 Ft
27,40 EUR, 29,85 USD

Leírás:

[C. Horváth - A. Kardos - A. Endrődi] - Histoire de la littérature hongroise. Ouvrage adapté du hongrois par I. Kont. Budapest-Paris, 1900. Athenaeum-Felix Alcan. XII + 420 p. + 20 t. (részben színes, ebből 5 kihajtható) Álbordázott, dúsan aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szép állapotban.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor