Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 369

Szabó Lőrinc: Buddha tenyerén. A költő keleti tematikájú versei. Bp., 1991, Helikon. Névre szóló példány, velúrkötésben, műanyag védőborítóval, készült 2000 példányban.
17502.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17503.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17504.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Shaun Tan: De aankomst. Amsterdam Antwerpen, 2009, Em. Queridos Uitgeverij BV. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17505.

Shaun Tan: De aankomst. Amsterdam Antwerpen, 2009, Em. Querido's Uitgeverij BV. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Balázs János: Versek, vallomások, látomások. Salgótarján, 2008. Szerzői. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval
17506.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Magyar Irodalmi Lexikon. Szerk.: Dr. Ványi Ferenc. Bp., 1993, Kassák Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
17507.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csathó Kálmán műveinek 7 kötet:  Most kél a nap., Elbeszélések, Az új rokon. A házasságok az égben kötetnek., Földeken játszó égi tünemény, Mikor az öregek fiatalok voltak, Divat!-Nem divat! Hincz Gyula rajzaival, Te csak pipálj Ladányi (szakadt borítóval, lejáró elülső kötéstáblával, kijáró lapokkal. Bp.,é.n.-1916-1928,Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papírkötésben, és kiadói félbőr-kötés, kopott borítókkal.
17508.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Leon Uris: Exodus. New York, é.n. Pilvax. Kiadói félműbőr kötésben, szép állapotban.
17509.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Világesemények 1945-1967. Főszerk.: Bollinger, Klaus. Bp., 1968, Kossuth Könyvkiadó. Vászonkötésben, jó állapotban.
17510.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-16. kötet. Teljes Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince sérült.
17511.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Új idők lexikona. 1. köt.: A-Almafa. Bp., 1936, Singer és Wolfner. Kicsit szakadt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
17512.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
A magyar ipar almanachja. Főszerk.: Dálnoki-Kováts Jenő. Bp., 1929, Magyar Ipar Almanachja Kiadóhivatala. Díszes, kicsit piszkos vászonkötésben.
17513.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft