Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 369

Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., 1935, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17454.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96
Fekete István: Pepi-kert. A Szarvasi Arborétum Története és leírása. Ajka, 1989, Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
17455.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
A természetbúvár Fekete István. Tanulmányok egy ismerős íróról. Szerk.: Sánta Gábor. Szeged, 2002, Lazi. Kiadói kartonált papírkötés.
17456.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Fekete István: A túlsó part. Filmforgatókönyv. Ajka,2014,Fekete István Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, gyűrődéssel a gerinc mentén.
17457.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Dr. Lénárd Ferenc: A problémamegoldó gondolkodás. Bp.,1963, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1200 példányban. A szerző által dedikált.
17458.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
11,94
[James Fenimore] Cooper: Útmutató. Átdolgozta Mikes Lajos. Bp., é.n.(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 154 p.+11 t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, egy címlap és egy illusztráció hiányzik.
17459.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
6,03
6,57
Tóth Ede: A falu rossza. Eredeti népszínmű. Bp., é.n. Pfeifer Ferdinánd. Korabeli amatőr papírkötésben.
17460.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,15
14,33
[Németh József] Fűzfa András: Életöm istóriája mög más ögyebek. Kaposvár, 1927. Keresztény Ny. Rt. 95+(1)p. Egészoldalas rajzokkal.Rajzos, kiadói papírborítóban.
17461.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Cseres Tibor: Vízaknai csaták I-II. Dedikált példány. Bp., é.n. Szépirodalmi. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
17462.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,48
5,97
Gellért Lajos: Elajándékozott évek. Divéky József fametszetű illusztrációival. Bp., 1943, Biró Miklós Nyomda, 1 t.+188+4 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 számozott példányban. Számozatlan példány!
17463.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Királyhegyi Pál: Első kétszáz évem. Bp.,1979, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel.
17464.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,74
2,99
Somogyi János: Májusfa. Aláírt példány. Bp., é.n. Őserő folyóirat. Kiadói illusztrált papírkötésben.
17465.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,12
7,76

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft