Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 369

17442.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
38,36
41,79
Nemeskéri-Kiss Sándor: Pipaszó. Derű emlékek egy változatos életből. Bp.,1941, Dr. Vajna és Bokor,(Athenaeum-ny.), 359+1 p+ 15 t. (8 levélen.) Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
17443.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,60
13,73
Báróczynak minden munkáji. Újrakiadta Kazincy Ferencz. Harmadik és Hetedik kötet. Pesten, 1814, Trattner János. Erősen sérült papírkötésben.
17444.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,70
14,93
Rudnyánszky Ferenc: Magyar gazdák és leventék lovaskönyve. Garay Ákos festőművész rajzaival. Bp.,1928,Stádium, 143 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, megviselt állapotban.  A szerző, Rudnyánszky Ferenc (1891-?) dedikációjával Masovszky Endre a Stádium Rt. cégvezetője részére.
17445.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,70
14,93
17446.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
11,94
17447.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,78
Schöpflin Aladár: Ady Endre. Bp.,[1934], Nyugat. Első kiadás. Kiadói kopott aranyooztt egészvászon-kötés.
17448.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
11,94
Hetey Zoltán: Ady Bandi - Ady Endre. Bp., (1942). Stádium. 184 p.+2 t. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, sérült gerinccel, címlaphiánnyal.  A könyv szerepel az 1945-ben az Ideiglenes Nemzeti Kormány által betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek listáján.
17449.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,22
8,96
Alszeghy Zsolt: Magyar lírikusok. Vörösmarty Mihály, Komjáthy Jenő, Ady Endre, Harsányi Kálmán. Bp.,1921, Pallas. Kiadói papírkötés.
17450.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
17451.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,60
13,73
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., (1936.) Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kissé foltos borítóval.
17452.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,58
7,16
A Magyar Közalkalmazottak Almanachja. Előszó: Fejér Ottó. Bp.,1940., Magyar Közalkalmazottak Almanachja, 194+612(háromhasábos számozás)+613-614+47 p. (arcképcsarnok.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
17453.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,96
11,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft