Motívumok

Tételek száma: 250

194ó14 Deutsche Wasserflugzeuge im Kampf mit Englischen Kriegsschiff / WWI German seaplane in Naval battle with a British warship s: Hans Rud. Schulze (fa)
23186.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Die Besatzung eines Grosskampfschiffes. Kaiserliche Marine / German Navy Crew of a large battleship
23187.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Die Blockade der englischen Küste durch die deutschen Unterseeboote. Versenkung eines englischen Dampfers in der irischen See / German submarine sinking an English steamship (kopott sarkak / worn corners)
23188.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1914 Fiume (Rijeka), SMS Szent István osztrák-magyar Tegetthoff-osztályú csatahajó oldalvértezet nélküli vízre bocsátása / K.u.K. Kriegsmarine, launching of SMS Szent István without side armor. photo (fl)
23189.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Gefecht in der Otrantostraße am 15. Mai 1917. Vereinigung mit SMS St. Georg (Panzerkreuzer) / Ütközet az Otrantói-szorosban 1917. május 15-én: egyesülés az SMS Sankt Georg páncélos cirkálóval, matrózok integetnek a fedélzeten / WWI Austro-Hungarian Navy K.u.K. Kriegsmarine. The Battle of Otranto in 1917. Reunion with SMS Sankt Georg armored cruiser, mariners on board. s: Seits
23190.
Anyagjel T1/2

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Gefecht in der Otrantostraße am 15. Mai 1917. SMS Saida nimmt die havarierte Novara während des Gefechtes in Schlepp / Ütközet az Otrantói-szorosban 1917. május 15-én: az SMS Saida Novara-osztályú gyorscirkáló vontatókötélre veszi a sérült SMS Novarát / WWI Austro-Hungarian Navy K.u.K. Kriegsmarine. The Battle of Otranto in 1917. SMS Saida Novara-class scout cruiser takes the damaged SMS Novara in tow. s: Seits
23191.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Heldenmütige Verteidigung der Zenta und Ulan (Torpedobootzerstörer) gegen die vereinigte französische und englische Flotte. K.u.K. Kriegsmarine. Offizielle Postkarte des Österreichischen Flottenvereines zu Gunsten der Kriegsfürsorge. Postkartenverlag Brüder Kohn B. K. W. I. / WWI Austro-Hungarian Navy SMS Zenta protected cruisers and SMS Ulan Huszár-class destroyers heroic defense against the united British and French fleet. s: Alex Kircher (EK)
23192.
Anyagjel T2/3

Heldenmütige Verteidigung der Zenta und Ulan (Torpedobootzerstörer) gegen die vereinigte französische und englische Flotte. K.u.K. Kriegsmarine. Offizielle Postkarte des Österreichischen Flottenvereines zu Gunsten der Kriegsfürsorge. Postkartenverlag Brüder Kohn B. K. W. I. / WWI Austro-Hungarian Navy SMS Zenta protected cruiser's and SMS Ulan Huszár-class destroyer's heroic defense against the united British and French fleet. s: Alex Kircher (EK)

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Heldenmütige Verteidigung SMS Kaiserin Elisabeth vor Kiautschou. K.u.K. Kriegsmarine. Verlag M. Schulz / WWI Austro-Hungarian Navy SMS Kaiserin Elisabeth protected cruisers heroic defense in the Kiautschou Bay. (EK)
23193.
Anyagjel T2

Heldenmütige Verteidigung SMS Kaiserin Elisabeth vor Kiautschou. K.u.K. Kriegsmarine. Verlag M. Schulz / WWI Austro-Hungarian Navy SMS Kaiserin Elisabeth protected cruiser's heroic defense in the Kiautschou Bay. (EK)

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
HM Jagare in Göteborg
23194.
Anyagjel T1/2

HM Jagare in Göteborg

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
HMS Bristol, Royal Navy Type 82 destroyer. Emb. (fl)
23195.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
HMS Cockatrice in Port / six-gun schooner of the British Royal Navy
23196.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
HMS Effingham Hawkins-class heavy cruiser of the Royal Navy
23197.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft