Tétel

Katalógusszám:

11000.
356. Lezárult gyorsárverés
Metszetek

Kikiáltási ár:

100 000 Ft
281,69 EUR, 303,03 USD

Leírás:

cca 1780-1790 Buffon, Georges Louis Le Clerc de: Naturgeschichte der Vögel. IX-XII. T. CCXCVII-CDXXXXI. 144 db madarakat ábrázoló színezett rézmetszet, német nyelvű feliratokkal, 13x8 cm. Korabeli egészbőr-kötés, festett lapélekkel, kopottas borítóval, a táblákon sérült, részben elvált bőr-borítással, egy-két foltos lappal. Csak képtáblákat tartalmazó kötet.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : turóczi_márk

© 2011-2023 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.