Gruzda jelzéssel: Őszi hangulat. Olaj, farost, hibás keretben, 62×45 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/356/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2500030/Gruzda-jelzessel-Oszi-hangulat-Olaj-farost-hibas-keretben-62C39745-cm~II2039843
2039843
10056
356
Leírás: Gruzda jelzéssel: Őszi hangulat. Olaj, farost, hibás keretben, 62×45 cm
: turóczi_márk