Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi magtár. Rézkarc, papír. Jelzett. 25x40... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/356/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2500030/Dudas-Jeno-1900-1991-Tihanyi-magtar-Rezkarc-papir-Jelzett-25x40-cm-Uvegezett-keretben~II2037343
2037343
10035
356
Leírás: Dudás Jenő (1900-1991): Tihanyi magtár. Rézkarc, papír. Jelzett. 25x40 cm Üvegezett keretben
: turóczi_márk