Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2034459
10245
356
Olvashatatlan jelzéssel: Barátnők. Olaj, farost, festék lepattanásokkal, karcolásokkal, 100×59 cm 2037428
10246
356
Olvashatatlan jelzéssel: Grand-Place (Brüsszel). Színezett litográfia, papír, üvegezett keretben, 12×9 cm 2037432
10247
356
Olvashatatlan jelzéssel: Galamb etető. Grafit, papír, üvegezett keretben, 15×20 cm 2037625
10248
356
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi portré. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 32×24 cm 1535837
10249
356
Olvashatatlan jelzéssel: Doboldal fenyőfákkal. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 48×37 cm 2003055
10250
356
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, keretben, 41×26 cm 1991283
10251
356
Olvashatatlan jelzéssel: Női portré. Pasztell, papír, gyűrött, 27×48 cm 1737617
10252
356
Olvashatatlan jelzéssel: Cicák, olaj, farost, keret nélkül, 41,5×48,5 cm 1653224
10253
356
Olvashatatlan jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, karton, keretben, 19×29 cm 2041508
10254
356
Olvashatatlan jelzéssel: Beethoven, pasztell, papír, üvegezett fa keretben, 6×5 cm 2035188
10255
356
Jelzés nélkül: Kutyák. Rézkarc. 23x17 cm Üvegezett keretben. 2039358
10256
356
22000
Jelzés nélkül: Műteremben, olaj, vászon, 60×45 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft