Festmények és grafikák Tételek száma: 300
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1978316
10182
356
Somlai Vilma (1938-2007): Jön az eső, akvarell, papír, hátulján pecséttel jelzett, 31×43 cm 2038631
10184
356
Sostarics Lajos (1896-1968): Városliget, Vajdahunyad vára, akvarell, papír, jelzés nélkül,, 30×22,5 cm 2038640
10185
356
Sostarics Lajos (1896-1968): Óbuda, Zápor utca, tus, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 21,5×30 cm 2039518
10186
356
1992 Otto Spalinger (1935-) svájci grafikus kiállítási plakátja, színes szitanyomat, papír, jelzett, 59x31 cm. 2017709
10187
356
Stark Anna (1922-2000): Szigliget. Filc, karton, jelzett (hátoldalon üdvözlő sorokkal), üvegezett keretben, 12×16,5 cm 2036404
10188
356
Stettner Béla (1928-1984): Szenesi kanyar. Rézkarc, papír-karton, jelzett, 26×16,5 cm 1677359
10189
356
22000
Stéhlik Lajos (1907-1997): Vízpart. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 48×64 cm 2033124
10190
356
Straub József (1928-1987): Stég. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×35 cm 2039118
10191
356
11000
Szabados jelzéssel: Magyar Optikai Művek H épület 1942. Akvarell-tus, papír (hajtott), paszpartuban, 42×56 cm 2018127
10192
356
Szabados Jenő (1911-1942): Vecsési kertünk tél előtt. Akvarell, papír, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 34×47 cm 1987625
10193
356
A. Szabó Károly: Tábori kozmetika. Cserkész grafika. ceruza, papír. Jelzett. 17x25 cm 2041194
10194
356
Szabó jelzéssel: Golfozó. Olaj, karton, keretben, 50×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft