Üvegtárgyak Tételek száma: 52
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1976571
11228
355
Glass-objects
Tejüveg konyhai lámpabura, felső peremén apró csorbákkal, d:24 cm 2010872
11229
355
Glass-objects
Stafler-Kufstein régi szódásüveg, kopásnyomokkal, m: 39 cm 1672645
11230
355
Glass-objects
Színes poharak, 4 db, m: 13 cm, d: 7 cm 1884373
11231
355
Glass-objects
halványszürke üveg váza, csiga díszítéssel, kopásnyomokkal, m: 17 cm 1191089
11232
355
Glass-objects
Öntött üveg asztali öngyújtó, fém betéttel, sérüléssel, 5,5x8x3 cm 1672628
11233
355
Glass-objects
Színes pálinkás poharak, 4 db, kopásnyomokkal, m: 8,5 cm, d: 3 cm 1672649
11234
355
Glass-objects
Szürke üveg gyertyatartó, karcolásokkal, m: 12,5 m, d: 10 cm 2004990
11235
355
Glass-objects
Virág alakú üveg mécsestartó, kis csorbákkal, d: 8,5 cm 2005048
11236
355
Glass-objects
Dekoratív narancssárga üvegtál, apró kopásokkal, d: 31 cm 2004978
11237
355
Glass-objects
Fém fedeles formába öntött üveg söröskorsó, apró kopásokkal, m: 14 cm 2015345
11238
355
Glass-objects
Régi demizsonos palack, formába fújt, hibátlan, dugó nélkül, m: 29 cm 2012604
11239
355
Glass-objects
Kristály csatos üveg, kopásnyomokkal, m: 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft