Hollóházi virágmintás porcelán emlékváza, és váza, matricásak, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/355/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-viragmintas-porcelan-emlekvaza-es-vaza-matricasak-jelzett-apro-kopasnyomok~II2008406
2008406
11163
355
Kikiáltási ár:
1 400 Ft 3,78 EUR , 4,12 USD
Leírás: Hollóházi virágmintás porcelán emlékváza, és váza, matricásak, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 17 cm
: lászló_lili