Hollóházi porcelán halacska, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokk... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/355/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-porcelan-halacska-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-9-cm~II2012223
2012223
11166
355
Leírás: Hollóházi porcelán halacska, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm
: lászló_lili