Hollóházi korsó pár, matricás, az egyik jelzett, apró kopásokkal, m: 1... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/355/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-korso-par-matricas-az-egyik-jelzett-apro-kopasokkal-m-14-5-cm~II2012490
2012490
11161
355
Kikiáltási ár:
1 000 Ft 2,70 EUR , 2,94 USD
Leírás: Hollóházi korsó pár, matricás, az egyik jelzett, apró kopásokkal, m: 14,5 cm
: turóczi_márk