1973 Hollóházi "75 éves a MÁV Járműjavító Üzem" porcelán kulacs, matri... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/355/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/1973-Hollohazi-75-eves-a-MAV-Jarmujavito-Uzem-porcelan-kulacs-matricas-jelzett-kis-k~II2027580
2027580
11155
355
Leírás: 1973 Hollóházi "75 éves a MÁV Járműjavító Üzem" porcelán kulacs, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm
: turóczi_márk