Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 90

Ausztria 1956. Öst. - Ung. 1956 Bestleistung (Legjobb eredmény) részben zománcozott, aranyozott teke díjérem (75x76mm) T:1-
31147.

Ausztria 1956. "Öst. - Ung. 1956 Bestleistung (Legjobb eredmény)" részben zománcozott, aranyozott teke díjérem (75x76mm) T:1-

Kikiáltási ár:
800 Ft
Csehszlovákia 1923. Veletrh Praha Jaro fém jelvény 214-es sorszámmal, hátoldalon gyártói jelzéssel (27mm) T:3- Czechoslovakia 1923. Veletrh Praha Jaro metal badge with serial number 214 (27mm) makers mark on reverse C:VG
31148.

Csehszlovákia 1923. "Veletrh Praha Jaro" fém jelvény 214-es sorszámmal, hátoldalon gyártói jelzéssel (27mm) T:3- Czechoslovakia 1923. "Veletrh Praha Jaro" metal badge with serial number 214 (27mm) makers mark on reverse C:VG

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31149.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Finnország 1946. TUL (Finn Munkások Sport Szövetsége) 1946 hátoldalán jelzett Ag kitűző (3,77g/0.813/15x26mm) T:2 Finland 1946. TUL (Finnish Workers Sports Federation) 1946 Ag pin hallmarked on reverse (3,77g/0.813/15x26mm) C:XF
31150.

Finnország 1946. "TUL (Finn Munkások Sport Szövetsége) 1946" hátoldalán jelzett Ag kitűző (3,77g/0.813/15x26mm) T:2 Finland 1946. "TUL (Finnish Workers' Sports Federation) 1946" Ag pin hallmarked on reverse (3,77g/0.813/15x26mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Jugoszlávia 1935. Szabadka 1935 Június Br jelvény a hátoldalán T. KRIVAK-ZAGREB gyártói jelzéssel. Szign.: Rajkovic (35x35mm) T:2 Yugoslavia 1935. Pokrajinski slet severnih župa Subotica Juna 1935 Br badge with T. KRIVAK-ZAGREB makers mark. Sign.: Rajkovic (35x35mm) C:XF
31152.

Jugoszlávia 1935. "Szabadka 1935 Június" Br jelvény a hátoldalán "T. KRIVAK-ZAGREB" gyártói jelzéssel. Szign.: Rajkovic (35x35mm) T:2 Yugoslavia 1935. "Pokrajinski slet severnih župa Subotica Juna 1935" Br badge with "T. KRIVAK-ZAGREB" makers mark. Sign.: Rajkovic (35x35mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Lengyelország DN PTTK zománcozott fém túrajelvény (20x25mm) T:2 Poland ND PTTK enamelled metal tour badge (20x25mm) C:XF
31153.

Lengyelország DN "PTTK" zománcozott fém túrajelvény (20x25mm) T:2 Poland ND "PTTK" enamelled metal tour badge (20x25mm) C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
Lengyelország DN Czu Wáj ezüstözött Br cserkész kitűző (15,5x15,5mm) T:1-  Poland ND Czu Wáj silver plated Br scout badge (15,5x15,5mm) C:AU
31154.

Lengyelország DN "Czu Wáj" ezüstözött Br cserkész kitűző (15,5x15,5mm) T:1- Poland ND "Czu Wáj" silver plated Br scout badge (15,5x15,5mm) C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Harmadik Birodalom ~1933-1945. D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25. fém kitűző szalaggal (19x18mm) T:2 German Third Reich ~1933-1945. D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25. metal pin with ribbon (19x18mm) C:XF
31155.

Német Harmadik Birodalom ~1933-1945. "D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25." fém kitűző szalaggal (19x18mm) T:2 German Third Reich ~1933-1945. "D.H.V. Gau Niederrhein-Westfalen 25." metal pin with ribbon (19x18mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németország 1993. 40 Jahre - Lions International aranyozott, részben festett kitűző (14x23mm) T:1- Germany 1993. 40 Jahre - Lions International gilt pin, partially painted (14x23mm) T:AU
31156.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3db-os kitűző és jelvény tétel, közte MAVAD Budapest, 48. Villamosenergia-Ipari Országos Természetbarát Találkozó - Budapest 1998. T:1-
31157.

3db-os kitűző és jelvény tétel, közte "MAVAD Budapest", "48. Villamosenergia-Ipari Országos Természetbarát Találkozó - Budapest 1998." T:1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3db klf német fém kitűző, közte Düsseldorf 1926 T:2 3pcs of diff German pins, including Düsseldorf 1926 C:XF
31158.

3db klf német fém kitűző, közte "Düsseldorf 1926" T:2 3pcs of diff German pins, including "Düsseldorf 1926" C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
3db-os jelvény tétel, közte Katolikus Népszövetség, Kiváló véradó T:2
31159.

3db-os jelvény tétel, közte "Katolikus Népszövetség", "Kiváló véradó" T:2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft