Nyomtatványok

Tételek száma: 265

cca 1930 Turánizmus A turáni gondolat és a jövő Baráthosi Turáni könyvei 24. Leporello 8 oldallal
12819.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1930 Új Auróra. Irodalmi Almanach az 1930. évre. IX. évf. Szerk.: Dr. Reinel János. Pozsony, Concordia Könyvnyomda és Kiadóvállalat. Papírkötésben, javított gerinccel, intézményi bélyegzővel, a borító hátsó sarkán gyűrődéssel.
12820.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1930 Budapest Horváth Endre 12 db művészi rézkarcáról készült nyomatot tartalmazó füzet. / Booklet with copies 12 art etchings Booklet size: 25x18 cm
12821.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12822.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
cca 1930-1940 Vegyes különféle, gépelt, kérdés-felelet formában íródott jegyzet, közte jövedéki, statisztikai, jogi témájúak. Változó állapotban, közte foltosak, bennük jegyzetekkel, aláhúzásokkal.
12823.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
cca 1930 Genthon István: Abauj-Torna vármegy e és Kassa műemlékei. Különlenyomat. 14p Képekkel
12824.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1930 a Tolnai világlapja 9 lapszáma, számos érdekes írással
12825.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
cca 1930 Paris Sex-Appeal c. erotikus folyóiratból különféle számaiból készült kolligátum, feltehetőleg hiányosak. Francia nyelven, benne számos érdekes fotóval. Kopott félvászon-kötésben, egy-két kijáró lappal, egyéb beragasztott erotikus képekkel.
12826.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
12827.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1930 Vasárnapi könyv. 1930. I. és II. félév. Teljes, XX. évfolyam. Papírkötésben, két kötetben, kissé foltos lapokkal, az egyik borító elülső borító javított.
12828.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
12829.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1932 F&S (Fichtel & Sachs AG) Sachs-Motor-Teileliste - motoralkatrész-katalógus, német nyelvű, 54p + magyar nyelvű alkatrészleírás
12830.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft